ADRENALĪNS iesaka - aprīlī

  Aprīlis mūsu skolā ierasti ir bijis Itālijas kalnu skolas mēnesis.

  Šogad pavasari sagaidām tepat Latvijā, bet skaistās Itālijas piedzīvojumus un lidojumus izbaudām atskatoties līdz pat 10 gadus seniem stāstiem un video.

  Lidojums no Monumenta

  /raksts, foto/

  Iesākumam ieskats mierīgā rīta lidojumā, startējot no Monumenta. Video ilgums 22 minūtes pilna lidojuma video, bez apstrādes – pa taisno no kameras. Skaties video šeit.

    

  Ziņas no Itālijas tālajā 2008. gadā

  /raksts, foto, video/
  „ No rīta pamostoties saprotu, ja šodien kādu neizjokošu, diena nebūs izdevusies...” Turpini lasīt šeit.
  „6. aprīlī no rīta kājām devos pa serpentīnu uz augšējo startu.” Turpini lasīt šeit.
  „Pēc brokastīm, nekavējoties, dodamies uz startu, jo pēcpusdienā sola lietu...” Turpini lasīt šeit.

   

   2009. gadā piloti devās „Prom no krīzes uz Bassano del Grappa!”

  /raksts, foto/
  Piedzīvojumi ietilpināti divos stāstos:

   „Nu jau 60h, kā esam prom no krīzes ...” Turpini lasīt šeit.
  „... visapkārt skan baznīcu zvani, siesta savā pilnbriedā, cilvēki un daba atpūšas un tagad atpūšamies arī mēs.” Turpini lasīt šeit.

   

  „Tur aiz kalnu korēm – jaunas kores!” lidojumu pieredzes stāsts no 2010. gada brauciena.

  /raksts, foto, video/
   „Šodien bija laiks padomāt, ko es vakar darīju gaisā! Pirmais kalnu maršruts – kā vienmēr, ja kaut kas pirmais - labs!” Turpini lasīt šeit.
  „Īsais variants: mums viss ir labi - jūtamies labi: lidojam, atpūšamies, smejamies, guļam, ēdam, utt.” Turpini lasīt šeit.
  Video ieskats

   

  „Viss čikiniekā” jeb kalnu skolas brauciens 2011. gadā.

  /raksts, foto, video/
  "Mūsu ekipāžas ceļojums no Rīgas uz Itāliju ir padevies diezgan piedzīvojumiem bagāts. Jau no paša sākuma." Turpini lasīt šeit.
  "..startējot kalnos tikai otro dienu nolidoja ilgāk un brīžiem pat augstāk par pārējiem, kopā 2:20. Bet Marijas piezemēšanās bija vispār nepārspējama un pilnīgi patstāvīga." Turpini lasīt šeit.
  "Pēc divām lidojumu dienām rīts atnesa vēju un tumšus mākoņus kalnā virs starta laukuma. Tika pieņemts lēmums nelidot." Turpini lasīt šeit.
  "Pateicoties melnajai mākoņu segai un stiprajam sānvējam, man radās beidzot iespēja palidot brīvāk. " Turpini lasīt šeit.

   

  Nevari sagaidīt nākamo stāstu sēriju? Nebēdā! Mājaslapas sadaļā JAUNUMI ir izveidota apakšgrupa STĀSTI, kur ērtā veidā atrodami kluba mājas lapā esošie lidojumu, piedzīvojumu, sacensību un dažādi citi stāsti. Stāsti ir gan lasāmā, gan foto, gan video formātos.


  Made by kalichava