Maksājumu veidi

Maksājums caur internet banku.

Maksājums ar internetbankas starpniecību pasūtījuma veikšanas brīdī (jūs tiksiet pāradresēts uz izvēlētās bankas maksājuma vietni ar automātiski sagatavotu maksājumu apstiprināšanai. Veiksmīga maksājuma gadījumā jūsu pasūtījums tiks nekavējoties apstiprināts un jūs saņemsiet pasūtījuma un maksājuma apstiprinājumu). - bank link ir ne tikai drošākais, bet arī modernākais norēķinu veids, lai iepirktos latvijas interneta veikalos. Maksājumu par preci vai pakalpojumu veicat ar swedbank, citadele, seb, norvik banka — internetbankas starpniecību, kas ir drošākais un ātrākais maksājuma veids.

Maksājums ar VISA vai MasterCard kartēm.

Interneta vidē viens no vispierastākajiem un senākajiem maksāšanas veidiem. Maksājumu sistēma ir nodrošināta pret krāpnieciskiem darījumiem, iekļaujot 3d secure tehnoloģija — unikālā sistēma, kura nodrošina drošu pirkumu apmaksu internetā un ir daļa no globālam programmām MasterCard® SecureCode™ Verified by VISA. Jums kā pircējam obligāti nepieciešams iepazīties ar lietošanas noteikumiem un jāpiekrīt tiem, pirms varēsiet veikt maksājumu.

Visa, mastercard karšu un banklink maksājumu apstrādi veic ar "Latcard". Detalizētāku informāciju par maksājumu drošību varat izlasīt www.latcard.lv.
Made by kalichava